Rajd Edukacyjny

Z dumą informujemy, że NASZE PRZEDSZKOLE jako jedno z dziewięciu w Gdańsku ukończyło wszystkie 8 etapów Rajdu Edukacyjnego w roku szkolnym 2013/2014.


Zapraszamy do obejrzenia naszej fotorelacji ze wszystkich etapów akcji na stronie www.rajdedukacyjny.pl

Akcja charytatywna

Zachęcamy do pomocy w nowej akcji charytatywnej:


OGŁOSZENIE

UWAGA RODZICE!!!

Nieobecności dzieci w przedszkolu prosimy zgłaszać na adres mailowy - przedszkole34gdansk@vp.pl

PUNKT INFORMACYJNO - KONSULTACYJNY DLA RODZICÓW

PUNKT INFORMACYJNO - KONSULTACYJNY DLA RODZICÓW

Informujemy, że od 17 września rusza punkt informacyjno - konsultacyjny dla Rodziców dzieci uczących się w gdańskich placówkach edukacyjnych.

Od października 2010 roku na zaproszenie prezydenta Pawła Adamowicza w ramach Gdańskiego Forum Rad Szkół i Rad Rodziców cyklicznie spotykają się przedstawiciele tych organów placówek oświatowych. Najbardziej aktywni działacze tych gremiów w roku 2014 powołali Stowarzyszenie Forum aktywnych Rodziców. Celem Stowarzyszenia jest wspieranie i aktywizacja rodziców w szkołach i przedszkolach. Stowarzyszenie podejmuje działania w celu upowszechniania wiadomości w zakresie praw i obowiązków rodziców we współpracy z placówkami oświatowymi. Ma również na celu promowanie pozytywnych przykładów działalności rad rodziców. Wszystkie realizowane cele są zgodne ze statutem Stowarzyszenia. Stowarzyszenie wspierane jest przez Wydział Rozwoju Społecznego Urzędu Miejskiego w Gdańsku oraz Instytut Inicjatyw Pozarządowych.

Punkt informacyjno - konsultacyjny czynny będzie od 17.09.2014 r. w każdą środę w godzinach 16:00 - 18:00 w siedzibie Wydziału Rozwoju Społecznego Urzędu Miejskiego w Gdańsku przy ulicy Kartuskiej 5, II piętro, pok. 212.